ZDRAVÉ HUBNUTÍ – energie a vitalita za pomoci stravy.

Proteinové kokteily od Tiande a jak je správně používat.

Ne vždy se cítíme ve svém těle spokojení. Svůj podíl na tom má stres, nedostatek spanku, přejídání, nedostatek pohybu nebo Vánoce či Velikonoce. V takovém období konzumuje člověk s výčitkami zvýšené množství masa, cukru, mouky i alkoholu. Často nestíháme jíst správně a pravidelně a hlavně zdravě. Pěkně plácáme páté přes deváté, a tělo má pěknou hoňku to ustát. S překyselením i nedostatkem času na jídlo vám pomůžou 4 nové proteinové koktejly.

Proteinové koktejly nejsou určené jen na hubnutí. Dokážou nastartovat metabolismus a udrží vás v kondici – dodají vám energii.

Své příznivce si najdou mezi různými skupinami lidí. Ať už chcete zhubnout, vášnivě sportujete, potřebujete vylepšit jídelníček nebo si chcete užít aktivní stáří. Pro své účinky jsou koktejly populární mezi sportovci, lidmi s nadváhou, mladými lidmi i seniory

Tady je jen krátký výčet toho, co proteinové koktejly umí:
 • obohatí vaši stravu o bílkoviny
 • dodají vám energii
 • pomáhají formovat trénované tělo
 • posilují kardiovaskulární systém
 • regenerují klouby
 • podporují tvorbu svaloviny
Bez obav je můžou popíjet diabetici, lidé s alergií na lepek nebo kojící ženy

Všechny TianDe koktejly jsou bezlaktózové a neobsahují cukr. Sladí se stévií, což je bíle kvetoucí tropická rostlina. Na rozdíl od cukru je téměř nekalorická, nepřispívá k tvorbě zubního kazu a dopřávat si ji mohou i lidé s cukrovkou. Součástí složení je také ovesná vláknina, která neobsahuje pšeničný lepek. U bezlepkové stravy umožňuje norma přítomnost 2 % lepku, v TianDe koktejlech najdete jen 0,002 %. Vhodné jsou i pro kojící ženy. Nedoporučujeme je jen v těhotenství. 

V čem přesně spočívá kouzlo TianDe koktejlů? Mají jen pár kalorií a postarají se o váš příjem bílkovin

Společnost TianDe dlouho sledovala vědecké výzkumy, které se zabývaly racionální výživou i redukcí váhy. Na rozdíl od konkurenčních firem při vývoji proteinových koktejlů skloubila dohromady živočišné i rostlinné bílkoviny. Jejich správná rovnováha totiž zajišťuje tělu dostatek aminokyselin, nezbytných pro správné fungování organismu. Podařilo se jí vytvořit nápoje, které zbaví vaše tělo toxinů a tím nastartují hubnutí. Každý koktejl má pouze 50 kalorií

Proč je vyvážená hladina bílkovin tak důležitá pro naše tělo? Řídí v těle mnoho procesů: 
 • trávení
 • látkovou výměnu
 • stahování svalů
 • schopnost růstu
 • reprodukční schopnosti 

Nápoje vás naučí pravidelně jíst. Příprava svačiny vám zaberou jen pár minut.

Hlídat si pravidelný přísun bílkovin a správné fungování metabolismu stojí dost času. S obojím vám pomůžou proteinové koktejly, které se nejčastěji pijí v době svačiny. Pro nakopnutí metabolismu je pravidelnost jídel klíčová. Jestli vám např. práce neumožňuje dopoledne svačit, nebojte se koktejl snídat. Podobně se dá experimentovat i s odpolední svačinou a večeří. Základem je konzumovat koktejly 2x denně (ne častěji, protože ani přemíra bílkovin tělu nesvědčí). Naplánujte si jídla tak, jak vám životní styl povolí.

Jak je připravit, aby se z nich stala ta nejlepší pochoutka ?

Připravit koktejl na svačinu vám zabere 3 minuty. Dáte do mléka, vody, rostlinného mléka 2 čajové lžičky a v šejkru promícháte. Koktejl je krásně napěněný a hutný.

Pro přípravu koktejlu budete potřebovat nádobu, čajovou lžičku a 200 ml mléka nebo vody. Prášek vsypte do nádoby (17 – 20 gramů) a důkladně promíchejte s tekutinou. Když budete s nápojem hrkat krátce, bude mít hustou konzistenci. Z vlastní zkušenosti víme, že je lepší nápoj protřepat pomaleji a déle, aby se sladidlo a ostatní látky měly čas rovnoměrně rozpustit. Nejjednodušší je pořídit si na přípravu Tiande shaker. Koktejly si můžete snadno připravovat doma i v práci. 

Z vlastní zkušenosti jedno balení koktejlu vydrží na 16 dní. 

Zkuste také dodržet doporučený postup, v jakém pořadí se koktejly popíjet.

Proteinové koktejly se neliší jen barvou a příchutí. Každý z nich má na organismus jiný vliv, proto je doporučujeme pít v konkrétním pořadí. Samozřejmě se nic nestane, pokud jejich pořadí změníte. Ať už proto, že některý z nich není zrovna dostupný, nebo že vám víc chutná jiný. Fungovat budou stejně. Užívejte je intuitivně podle toho, jak budou na vaše tělo působit a nebo i jaké máte zdravotní potíže. Následující pořadí berte spíše jako inspiraci na ideální stav 🙂.  Kolik balení koktejlů budete ideálně potřebovat?

 1. Přípravný čokoládový proteinový koktejl detoxikuje tělo (používáme 2 – 3 týdny)
 2. Základní jahodový proteinový koktejl stabilizuje trávení (použijte 2 – 3 týdny)
 3. Brusinkový proteinový koktejl podporuje srdce a čistí cévy (používáme 2  -3 týdny)
 4. Ice Cream proteinový koktejl posiluje klouby (používáme 4 – 8 týdnů)


Když koktejly pijete s cílem zhubnout, určitě vysaďte tyhle věci !!!

Každá úprava jídelníčku se sebou nese oběti. U proteinových koktejlů existují jen 3 případy, kdy je lepší držet se zpátky.

4 příchutě - proteinové koktejly TianDe

1. Alkohol
Jestli to s nastartováním organismu myslíte opravdu vážně, vyhýbejte se během koktejlové kúry alkoholu. Všichni víme, jak je kalorický a že hubnutí ani organismu příliš neprospívá.

2. Ovoce v koktejlech Někteří lidé si vylepšují chuť koktejlů tím, že je mixují třeba s ovocem. I tady platí, že přidáváním ovoce do koktejlů ruinujete vysněné výsledky. například banány jsou velmi kalorické a vy tak s vylepšeným koktejlem přijímáte doslova kalorickou bombu. Koktej je složen tak, že je v něm všechno již obsaženo. A vynechte sladkosti !!!

3. Mléko Mléko je součástí oficiálního návodu, jak TianDe koktejly používat. Z našich zkušeností ale vyplývá, že nejlepších účinků dosáhnete s obyčejnou vodou. I mléko má nějaké kalorie a podle čínské medicíny navíc zahleňuje. Pokud se nesnažíte zhubnout a mléko máte rádi, tak tento bod ignorujte :). Berte ho spíše jako doporučení. Samotné proteinové koktejly vaši postavu a metabolismus nezachrání. 

Prostě bude potřeba upravit jídelníček, jíst střídměji a pravidelně se hýbat. Tahle slova možná bolí, ale bohužel se nedá nic dělat. Nebudeme si nic nalhávat, zdravý životní styl je ze začátku trochu o přemáhání. Nejtěžší je začít, proto nic neodkládejte a pusťte se do detoxikace a hubnutí hned teď.

Moje pokroky při užívání koktejlů vidíte na fotkách. Ty dva měsíce jsem se moc neomezovala a nesportovala. Ale od února jsem upravila jídelníček, přidala procházky a musím říct, že výsledek začíná být parádní.
Dole mám 7 cm v pase za 3 neděle, nehladovím a postava je pevnější a za to rozhodně může úprava stravy spolu s koktejly. Pokud Vás zajímá i změna stravování a rychlejší efekt hubnutí, mrkněte na tenhle webinář : JAK BÝT FIT a ZDRAVÝ v LEHKOSTIMoje zkušenost. Rozdíl po užívání jednoho balení koktejlu.


Rozdíl po užívání druhého balení koktejlu.

Určitě vás zajímá kolik to stojí … ? Koktejly stojí 841,- Kč čokoládový a ostatní pak 983,- Kč 1 balení.

S VIP kartou Tiande je však můžete koupit za 549,- nebo 639,- Kč a to už je sakra pěkná sleva. Pak vás denní dávka koktejlu přijde na 40 Kč. To je za dvě svačiny normální cena. VIP kartu zařizuji já a první koktejl máte za 841,- Kč a ten další již za 639,- Kč

A můžete je nakoupit na všech eshopech Tiande. Pokud ale chcete nakupovat se slevou, potřebujete si zaktivovat vlastní ID. To uděláte registrací na tomto eschopu: Tiande.eu- nastavení VIP slevy.

Pak již lze nakupovat a využívat vaši slevu. Nevíte si rady, napište mi poradím jak na to.

Katka Guthová

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.