Zdravé a krásné tělo.

Je fajn mít tělo krásné, ale důležité je ho mít  hlavně zdravé a vitální :)

Do Čr konečně dorazila dlouho očekávaná novinka společnosti TianDe - PROTEINOVÉ kokteily :) 

Nejsou to jen koktejly na hubnutí, ale každý z nich je ještě zaměřen na jednu oblast našeho těla a jeho obnovu pro správné fungování. Navíc jsou vyráběné ze sojových proteinů a obsahují i slunečnicový protein, což je novinka na trhu.

Jejich užívání má přesně určený postup, aby kokteily pomohly tělu nastartovat všechny správné procesy a zbytečně tělo nezatížili nějakým drastickým hubnutím.

1. ČOKOLÁDOVÝ - nastartuje metabolismus,  večer místo večeře nebo s lehkou večeří (obsahuje spoustu vitamínů a podporují hubnutí). Bez sóji, glutenu, cukru, konzervantů, barviv a syntetických doplňků - produkt obsahuje maximální množství přírodních složek, včetně aminokyselin. Slazen je stévií.

2. JAHODOVÝ - detoxikace tlustého střeva. Koktejl obsahuje silná prebiotika, která čistí střeva (ideální je ho také pít při detoxikaci). Jedna porce obsahuje 11 gramů bílkovin a pouze 50 kcal. S tímto koktejlem získáte optimální váhu s přínosem pro vaše zdraví!

3. BRUSINKOVÝ - zaměřen na srdce a cévy (lidé s nadváhou mají právě v této oblasti často problémy, nebo pokud nemůžete ze zdravotních důvodů sportovat, tak s koktejlem si srdce a cévy podpoříte), navíc obsahuje L- Arginin a podporuje i zrak

4. VANILKOVÁ ZMRZLINA - zaměřen na klouby a chrupavky  ( obsahuje hydrolizovaný kolagen, který je skoro 100% vstřebatelný).Koktejl-mix také obsahuje přírodní aminokyseliny BCAA, jež jsou nezbytné pro tvarování těla.

Vzpomeňte si na svou poslední dietu. Co vám chybělo nejvíc? Pro každého z nás to bude něco jiného. Avšak podle názoru mnoha psychologů je pro nás nejtěžší přijmout samotný fakt, že něco nesmíme. Zakázané ovoce vždy chutná nejlépe. V nových koktejl-mixech od TianDe se proto ztělesnila chuť mnoha oblíbených dezertů. Nemusíte si teď vyčítat kousek čokolády snězený večer před spaním. Chuť vašich oblíbených dezertů si teď můžete dopřát bez zbytečných kalorií. Čokoláda, jahody, brusinka, nebo vanilka. 

 

 

 

BÍLKOVINY – HLAVNÍ STAVEBNÍ MATERIÁL CELÉHO ORGANISMU

KAŽDÁ BUŇKA ORGANISMU OBSAHUJE BÍLKOVINY.

Bílkoviny řídí mnoho procesů:
- trávení,
- látkovou výměnu,
- stahování svalů,
- schopnost růstu,
- reprodukční schopnosti,
- myšlení.

Správná rovnováha živočišných a rostlinných bílkovin
zajišťuje dostatek aminokyselin, které jsou nezbytné pro fungování organismu.

Vyvážený poměr v koktejlech Mix Protein Shake
Do 55 % koncentrátu syrovátkového proteinu
Do 45 % koncentrátu slunečnicového proteinu

Jedna porce koktejlu obsahuje 11 gramů bílkovin! 

Bílkoviny jsou organickým stavebním materiálem, který je obsažen v buněčných stěnách, tvoří základ svalů a kostních tkání, jsou přítomny ve všech vnitřních orgánech – srdci, ledvinách a tak dále. 

Bílkoviny tvoří přibližně 20 % hmotnosti těla, které je tvořeno různými tkáněmi. Díky bílkovinám se v organismu tvoří hormony, enzymy a hemoglobin, které jsou nezbytné pro normální fungování vnitřních orgánů a systémů.

Zkrátka a dobře, bílkoviny se bezprostředně podílejí na všech procesech, které se odehrávají v organismu.

Je dobrý poznamenat, že zdaleka ne všechny bílkoviny mají pro organismus jednoznačně příznivé účinky. Je proto velice důležité zvolit správný poměr živočišných a rostlinných bílkovin. Je to náročné zvládnout svépomocí, nejspíš budete potřebovat pomoc profesionálního dietologa.
Složení koktejlů Mix Protein Shake bere v potaz všechny zákonitosti výměny bílkovin!

Dokonalé složení koktejlů Mix Protein Shake (všech čtyř druhů) představuje:
55% koncentrát syrovátkového proteinu a 45% koncentrát slunečnicového proteinu.

Jedna porce koktejlu obsahuje 11 gramů bílkovin!

Nadváha je problém, který nepřichází sám o sobě: vždy ji doprovází celá řada dalších problémů, jeden horší než druhý. Zvyšuje se zátěž na klouby, vznikají problémy se srdcem, trávicí soustava přestává normálně fungovat. Koktejl-mixy od TianDe mají cílené působení – pomáhají nejen vám dosáhnout dokonalých tvarů, ale také pomáhají při řešení vedlejších problémů!

Mix Protein Shake 
OPTIMÁLNÍ VÁHA – PŘÍNOS PRO VAŠE ZDRAVÍ

4 samostatné produkty
4 lahodné příchutě
4 konkrétní směry působení

CELKOVÉ ÚČINKY:
- KOREKCE POSTAVY,
- REDUKCE NADVÁHY,
- UDRŽENÍ SKVĚLÉ FORMY,
- VITALITA A ENERGIE.

Koktejl-mixy od TianDe – to jsou 4 samostatné produkty, 4 příchutě a 4 konkrétní směry působení. Avšak nejdůležitějším společným jmenovatelem všech čtyř je korekce postavy a redukce nadváhy.

Jak zhubnout bez hladovění a jojo efektu ?

Představím vám způsob jak zhubnout a poskládat si jídelníček tak, aby to vyhovovalo právě Vám.

Zadejte svoji adresu a první video Vám dorazí do mailu.

Váš e-mail se u mě bude mít jako v bavlnce. Spam nemám ráda a z databáze se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím.

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Chcete kokteily koupit s slevou 35% ? 

Vyplňte kontaktní formulář, pošleme Vám bližší informace.