.

.

FYTONÁPLASTI

Zbavte se bolesti bez pomoci chemie !!!!!

  Trápí Vás bolesti zad, kloubů, páteře, migréna a jiné bolesti ?

 


Při dnešním způsobu života je těžké najít člověka, který neví, co to je bolest zad, šíje nebo kolenou.

Většinou si vezmeme „nějaký prášek“, který rychle bolest odstraní. Nemusíme však vždy použít chemii!

 

Místo analgetik vyzkoušejte  Fytonáplasti kosmetiky TianDe podle starých receptur v  Číně, Japonsku, Koreji, které jsou hojně používány k místní léčbě osteochondrózy, artritidy, artrózy.

 

Fytonáplasti jsou náplasti nasáklé rostlinnými oleji a extrakty.

Obsahují extrakty  bylin rostoucích ve vysokých horách a éterických olejů, které jsou pomocí speciální technologie přidávány do kaučukové směs, poté jsou naneseny na látkový podklad. Náplasti se lepí přímo na pokožku, bylinky se aktivují a ihned působí, jsou nabité velmi silnou energií.

 

Metoda transdermální terapie – přímá cesta aktivních bylinných složek přes pokožku do organismu.

Před nalepením náplasti je třeba pokožku očistit, aby se aktivní látky mohly rychleji vstřebávat. Vstřebávání se děje pomocí potních žláz, lymfy a krve.


 

 

Klikni na obrázky a získáš více informací :)

Cena za Wutong náplasti je 150,- kč.

Balení osahuje 5 ks. Poštovné od dvou a více balení zdarma:)

Vaše údaje jsou na 100 % v bezpečí.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Cena za Wutong náplasti je 150,- kč.

Balení osahuje 5 ks. Poštovné od dvou a více balení zdarma:)

Vaše údaje jsou na 100 % v bezpečí.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Reference:

Vyzkoušela protibolestivou náplast Jian Kang na manželova záda ( chronické vertebrogenní obtíže L páteře). Hlásí krátkodobou úlevu od bolestí v průběhu aplikace náplasti a pak po odstranění náplasti efekt přetrvával cca 5-6 hodin. (Masérka Jana Brno)


Vyjímečná náplast. Vyzkoušela jsem sama na sobě a vřele doporučuji. Bolest ramene (ruka se nezvedne). Po prvním nalepení jsem se dokonce pokusila přinést dříví, i když to ještě bylo bolestivé! Po 4 dnech používání se stav zlepšil! Díky producentům tohoto produktu. Doporučuje se pro lidi s bolestmi páteře a kloubů! Jednoduché použití a myslím, že je to kouzlo.


 
Chci říct, laskavé slovo k jedinečných výrobků – „. Yankang“  a úžasná náplast  „wutong“. Vzhledem k tomu, že patche se objevily v nabídce TianDe, staly se oblíbené výrobky. Také jsem slyšel spoustu dobrých recenzí a od svých zákazníků. Ale pro mě a mou rodinu byly předmětem neustálého použití. Jsou vždy na dohled, kdykoli budete potřebovat, aby se mohli vzít ven a přilepitl. Je to skutečná „první pomoc“ pro bolesti různého původu, včetně bolesti svalů a kloubů. Přiložil jsem „Yankang“ na sedmý obratel v noci – a ulevilo se mi a mohl jsem lépe spát. Je výhodné, že náplast se může rozstříhat na kousky libovolného tvaru a velikosti a to, že drží i na stehenní kosti. Obecně platí, že pokud máte pocit bolesti, stačí  jen přiložit náplast na postiženou oblast. Hodně štěstí!


 

Dva roky jsem léčil ramenní kloub (periarthrosis) lékařskou metodou , snášel  spoustu nepříjemných vedlejších účinků trávicího traktu a alergii na léky. Pravá ruka se stále nemohla zvednout bez bolesti. Začal jsem používat patche „Vutong“ a „Yankang“ – bolest přestala druhý den, je opět pohyblivá.


Pracuji v květinářství, kytice designu. Cítím stálou bolest v zápěstí. Ulevuje od bolesti s náplast „Wutong.“ Nastříhám na tenké proužky a lepím kolem zápěstí. Bolest zmizí!


Na cestu na dovolenou jsem si (mimo potřebné kosmetiky, šampónu, kartáčku a pasty na zuby samozřejmě) přibalila i mini KPZ. Volba byla jasná - Slaviton a fytonáplasti.
Sáhla jsem po Jian Kang, protože ji mám osobně raději než Wutong. A přišla velice vhod - z nevlídného počasí se mi začal plnit nos a tak jsem si na něj před spaním nalepila proužek této náplasti. Začala jsem dýchat volně a spala "jako zabitá" až do rána. :)
Slaviton jsem zase použila na nohy. Po dlouhém cestování se mi zdálo, že je mám snad z betonu. :-/ Také jsem ho použila večer po skončení oslav, protože mě trochu bolela hlava - mazala jsem na čelo - u linie vlasů, na spánky a také trochu za krkem. ;-) Krásně ochladil a pomohl. <3
Není divu, že je to můj oblíbený produkt. 😍


Moje kamarádka vyzkoušela náplasti na bolest Wutong. Dnes nadšeně volala. " Já si ty náplasti dala na páteř a ráno jsem si ani nevšimla, že mi záda nebolí. Až se mi manžel zeptal, kdy si ty náplasti sundám, mi teprve došlo, že bolesti ustoupily. Hned když mi začala bolet hlava , dala jsem si náplast a opět bolest ustoupila. " . Kamarádka dělá namáhavou práci a tak hned o náplasti řekla spolupracovníkům. Argumentovali, že v lékárně se dají taky sehnat náplasti na bolest. Ale kámoška jim vysvětlila, že ty naše jsou napuštěné jen bylinkami a ty v lékárně nezdravými léky !! Aha...
Budu se muset zásobit...


Včera jsem si chtěla dodat trochu energie - nalepila jsem wutong, kam to jen šlo (do trojúhelníku a proti tomu na záda, na kříž, do pobříšku, na krční páteř,na spánky) - krásně jsem cítila, jak energie proudí. Ještě jsem to podpořila vložkou Energie života.

A co se dělo?

Došla jsem na nákup, na procházku, vyprala a pověsila dvě pračky, vyklidila a vymyla skříň na boty, umyla všechny boty, zametla chodbu, vyluxovala celý byt, uvařila oběd, umyla nádobí - díky myčko, zalila kytky, převlékla postele, utřela prach v ložnici, opravila dva stohy sešitů, popřála dědovi k svátku, vyřídila několik mailů, domluvila jsem si schůzky... a kdyby jen to. Dokonce jsem mezitím měla i prostor na odpočinek. Krásně jsem si včera vyčistila nejen dům, ale i hlavu. 😃