Jak jsem vlastně potkala TianDe…

Jak jsem vlastně poznala Tiande ?

Máte to také občas tak, že o něčem slyšíte, ale nějak zvlášť Vás to nezajímá ?

 

Třeba jen proto , že právě řešíte úplně jiné starosti. Tak já to takhle nějak měla a nějaká nabídka ,,kosmetiky TianDe ″  šla zrovna mimo mě. Ale znáte to, co k vám má dorazit a co se má stát, se prostě stane. Svou cestu k vám si to najde. 🙂

 

Trpím totiž léta chronickými ženskými potížemi. Nic nepomáhá, já už jsem byla pomalu nějak tak smířená, že lepší už to nebude. 

A tu mi kamarádka Klarka ukázala !!!pozor!!! …vložky napuštěné bylinkama. Když je rozbalila, abych si je mohla prohlednout, kolem nás se linula nádherná vůně bylinek. Rozbalila i několik jiných druhů vložek a pocity byli podobné 🙂 Vložky Tiande byly tak jiné než vložky z obchodů…takové měkké. jemné a voňavé….

TAK to musím mít, mi letělo hlavou!!! Neváhala jsem a objednala jsem si hned několik balíčků na zkoušku. Od té doby co je používám se cítím tak čistá , voňavá a plná energie. Jsem stále nadšená, že je mám.

Jejich hlavní učel je totiž terapie a harmonizace ženského zdraví, sestavená dle receptur a znalostí tradiční čínské medicíny. Užívala jsem je stále, střídala slipové vložky, menstruační vložky a silné terapeutické vložky energie života a po několika měsících tohohle luxuxního hýčkání mého ženského těla přišla změna. Všechny mé potíže se vytratily a nastal klid. Už žádná mykoza, svědění či výtok i delší a bolestivá ovulace i menstruace  …..  najednou jen pohoda a mé plné zdraví bez dřívějších omezení !! Upřímně, nosím je skoro stále….občas si dám malou pauzu, aby si mé tělo zase dokázalo poradit i samo, ale převažují vložky Tiande. Dřív jsme třeba jela na víkend za rodiči a přáteli a byla to vždy hodně náročné a unávné, protože jsem chtěla všechny vidět a užít si je. Ale vždycky jsem se vratila domů a měla ihned mykozu. Od té doby co mám a používam Tiande vložky, si dám Energii života, ta je na 24  hodin a dolním pak slipovkama a vlastně celou dobu pobytu, mám vnějakou vložku 🙂 A po mykoze ani vidu ani slechu 🙂 A ještě neustále voním po bylikách a mentolu 🙂

 

Teď už používám z Tiande spousty dalších výrobků, raději jsem se přes Klárku zaregistrovala, protože ceny jsou tak o dost příjemnější 🙂 TianDe znamená komfort, zdraví a úlevu pro mě a moji rodinu. Ten, kdo TianDe poznal už ví, jak je skvělé v každodenním životě.

Používám a vzdělávám se v možnostech použití všech produktů už od 26.6.2016 . Postupně Vás na  mém bloku seznámím skrze vlastní zkušenosti s dalšími poklady co máme v Tiande.

Protože tohle prostě musíte také mít :))

 

Mějte krásný jarní slunečný den,

Katka

Komentáře
  1. Mr WordPress napsal:

    Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.